Hakkımızda

Hakkımızda

 Sektörde Lider; www.ucuzreyonlar.com

    İthalata başladığımız yılın hemen ardından 2009 yılında www.bitmeyenkartus.com.tr yi kurarak uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisi ile, kısa zamanda tüm Türkiye’ye ulaşmayı başardık.


     Sitemizde  "Kaliteli Hizmet" prensibi ile kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Videolu anlatımlar ve açıklayıcı bilgiler sayesinde dikkatleri üzerimize çekmeyi başardık.


      Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın ilk öncelikli hedefi; müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu amaçla 2008 yılında büyük uğraş ve emeklerle "Bitmeyen Kartuş” sistemlerini montaj edip, testlerden olumlu sonuçlar alarak satışlara başladık. Herkesin kabusu olan mürekkep ve kartuş maliyetlerini böylelikle düşürmeyi başardık.


     Özellikle bitmeyenkartus.com.tr ile başlayan internet hayatımızda bugün sektörümüzle ilgili,   Türkiye’de her bölgede aktif bir şekilde ürünlerin satış ve hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Bugün sadece www.ucuzreyonlar.com  da 75.000 adet üyesi ve 50.000 adetten fazla ürün bulunmaktadır.


     BK Dolan toner, nozzle man, BK Bitmeyen Kartuş, STAR FİLM, Plus Copy gibi marka tescil ve patente sahip olan ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekleme hedefinde olan aktif bir personel kadrosuna sahibiz 


     Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız dostlarımızın önerileri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Her yıl fuarlara katılarak yeni ürünleri tanıtma ve müşterilerimizle daha yakından tanışma fırsatı buluyoruz.  
      Yeni proje; www.ucuzreyonlar.com
     Daha önce hiç denenmemiş ve yapılmamış bir sektöre el atıyoruz. haziran 2017 de açılan bitmeyen.com sitemizle 100.000 den fazla ürünü hediye paketiyle , en özel hediye olarak sipariş verilmesine olanak sağlıyoruz. Bu sayede arada binlerce km bile olsa, en özel hediyeyi sevdiğinize ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu projenin geleceğin en parlak projelerinde biri olacağına ve çok kısa sürede ticaretin yönünü değiştireceğine inanıyoruz.


     Yeni distributorlukler, yeni ithalatlar, yeni patentler ve benzersiz hizmet kalitesi ile, kurulduğumuz ilk günkü heyecanla elimizden geldiğince sizlere hizmet vermeye ve  çalışacağız.


     Yıllar içinde onlarca kere büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.


Yardım

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.